Tosun Hukuk Bürosu | Avukatlarımız

Avukatlarımız

Tosun Hukuk Bürosu, ulusal ve uluslararası hukuki işlem ve uyuşmazlıklarda hizmet sunmak amacıyla Bandırma’da faaliyet gösteren bir hukuk bürosudur. Avukatlarımız her alanda en kısa zamanda en verimli çözümleri üretebilmek için müvekkille istikrarlı irtibat halinde çalışmaktadır.

Tolga Tosun

Avukat


Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2004 yılında mezun oldu. Bandırma’da serbest avukatlık yapmaktadır. İcra Hukuku, Özel Hukuk, İş Hukuku, İdari Yargı alanlarında birçok önemli davaları başarı ile sonuçlandırmış; gerek yerel Mahkemeler gerekse Yüksek Mahkemelerde birçok davayı başarı ile temsil etmiş ve etmeye devam etmektedir. Ayrıca Türkiye Sınai Kalkınma Bankasının tapu işlemleri için sözleşmeli vekili olarak hizmet vermektedir.

Sibel Şenol Pekbay

Avukat


Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2003 yılında mezun oldu. Bandırma’da serbest avukatlık yapmaktadır. İcra Hukuku, Özel Hukuk, İş Hukuku, İdari Yargı alanlarında birçok önemli davaları başarı ile sonuçlandırmış; gerek yerel Mahkemeler gerekse Yüksek Mahkemelerde birçok davayı başarı ile temsil etmiş ve etmeye devam etmektedir. . Bandırma ilçesi Tüketici Sorunları Hakem Heyetinde 4 sene görev yapmıştır. Ayrıca Türkiye Sınai Kalkınma Bankasının tapu işlemleri için sözleşmeli vekili olarak hizmet vermektedir.

Tevfik Dilşeker

Avukat


İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2003 yılında mezun oldu. Bandırma’da serbest avukatlık yapmaktadır. İcra Hukuku, Ceza Hukuku, Özel Hukuk, İdari Yargı alanlarında görev yapmaktadır. Ayrıca Türkiye Sınai Kalkınma Bankasının tapu işlemleri için sözleşmeli vekili olarak hizmet vermektedir.