Tosun Hukuk Bürosu | Hakkımızda

KURULUŞU

Tosun Avukatlık Bürosu 2005 yılında Av. Tolga TOSUN tarafından kurulmuştur. Daha sonra Bandırma’nın değişen ve gelişen şartları, nüfusunun 130.000in üzerine çıkması, adli sistemde yaşanan yoğunluk nedeni ile Av. Sibel ŞENOL PEKBAY ve Av. Tevfik DİLŞEKER’in katılımları  ile hukuk, ceza ve icra alanlarında branşlaşmak üzere meslek hayatlarına devam etmektedirler.

YAPISI

Büroda Özel Hukuk, Ceza Hukuku  ve İcra Hukuku/Takibi branşlarında faaliyet gösteren  3 avukat görev yapmaktadır. Ayrıca UYAP uyarlı İcra-Pro vs.  icra takip programlarını profesyonel boyutta kullanabilen, e-takipleri ve icra dairelerinde bulunan takip programını bilen tecrübeli icra takip elemanları bulunmaktadır.

Büromuz dava servisinde Kazancı ve Sinerji programları kullanılmakta olup, UYAP ekranlarını anında görebilen elektronik sertifika, Legal Yayıncılığa ait Legal Hukuk dergileri güncel olarak takip edilmektedir.

Bandırma ilçesi 600 Evler Mah.1217 Sok.Avukatlar İş Merkezi No:4/29 ‘da  yer alan kendimize ait ofisimiz tüm bilgisayar ve büro teknik alt yapısına uygun olarak tasarlanmış çağdaş bir mekandır.

FAALİYETLERİ

Tosun Hukuk  Bürosu Bandırma – Çevre İl ve ilçelerde bulunan bir çok önemli şirket ve şahıslara avukatlık hizmeti vermektedir.